Кошик
20 відгуків
Харьков, ул. Рождественская 29Б офис 412, Харків, Україна
+380960818371
+380 (96) 081-83-71
+380 (50) 512-20-23
ПРИРОДНЫЕ ПРОДУКТЫ ДЛЯ ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Гастроентерологія

Для підтримання життєдіяльності організм людини повинен регулярно отримувати вітаміни, мікроелементи та інші поживні речовини. За цей процес відповідає травна система. Її функціонування залежить від роботи багатьох органів травлення і пов'язаних з ними травних залоз.

Травна система пронизує майже весь організм, починаючи з ротової порожнини і закінчуючись прямою кишкою. Тому патологія навіть одного з органів травлення викликає розлад функціонування системи в цілому.

До внутрішніх органів травлення належать стравохід, шлунок, кишечник, печінка, підшлункова залоза. Беруть участь у травленні також жовчні шляхи.

Серед захворювань травного тракту безперечними "лідерами" є запальні процеси його відділів, які мають гострий або хронічний характер. Вони, в свою чергу, викликають зміни слизової оболонки органів, їх моторної функції і призводять до виникнення виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, жовчокам'яній хворобі, виразкового коліту.

На сьогоднішній день зростає постійний попит і йде пошук нових методів профілактики та корекції захворювань шлунково-кишкового тракту (ШКТ). Пошук пов'язаний з високою поширеністю даних захворювань і відсутністю надійних і ефективних способів терапії. Основні роботи велися з метою нормалізації порушених функцій шлунково-кишкового тракту і зниження частоти загострень та пролонгування періоду ремісії. Отримані переконливі докази обґрунтованості застосування продуктів бджільництва при захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Застосування продуктів бджільництва при порушеннях роботи шлунково – кишкового тракту

Хронічний гастрит - хронічне запалення слизової оболонки шлунка, що характеризується її клітинною інфільтрацією, порушенням фізіологічної регенерації і внаслідок цього атрофією залозистого епітелію (при прогресуючому перебігу), кишкова метаплазія, розладом секреторної, моторної та інкреторної функцій шлунка.

Захворювання широко поширене, зустрічається більш ніж у половини всього дорослого населення, але тільки 10-15% осіб, які мають хронічний гастрит, звертаються до лікаря. На частку хронічного гастриту припадає 85% всіх захворювань шлунка.

Прополіс. Встановлено, що тривале пероральне застосування прополісу не призводить до порушення мікрофлори в ШКТ, тобто дисбактеріозу кишечника, що має важливе практичне значення.

Прополіс виявляє виборче антибактеріальну дію, як бактеріостатичну, так і бактерицидну у відношенні патогенної мікрофлори. Ефект зареєстрований на 74 штамах.

Механізм антибактеріальної дії прополісу неможливо зв'язати з яким-небудь окремим його компонентом, антибактеріальною активністю володіють багато речовини, що входять до складу прополісу, - це ефірні масла, смоли, сполуки флавоноїдної природи, бензойна кислота, ферулова кислота та ін Ефект обумовлений комплексом сполук. Ймовірно, саме в цьому причина того, що до прополісу практично не виникає стійких штамів мікроорганізмів. Японські вчені пов'язують антибактеріальну активність з діючою речовиною - артепиллином С.

Найбільш активний прополіс відносно грамнегативних мікроорганізмів. Вважається, що бджоли генетично воліють та вибирають тільки ті рослини, які є джерелами для прополісу бактерицидних речовин. Цінна властивість прополісу - його здатність пролонгувати ефект антибіотиків, зменшувати розвиток антибіотикостійких штамів.

Прополіс згубно діє не тільки на бактерії, але і на ряд найпростіших мікроорганізмів, вірусів і на деякі види грибів, таких як Candida.

Величезна роль відводиться прополісу в місці точки його застосування, в даному випадку безпосередньо на запалену слизову оболонку шлунка. Виразкові дефекти заживають в одній третині випадків швидше, без утворення келоїдних рубців і перефокального запалення, нема нагноєння, стійка ремісія.

Мед. Ізвестно, що мед є відносно стерильним і зберігається протягом десятиліть і навіть століть.

Антибактеріальну дію медових композицій - це сукупність всіх фізико-хімічних складових, що ведуть до загибелі мікроорганізмів. Так, високий вміст Цукрів у меді (до 80%), кисла реакція (рН 3,4-4,4 од.), фітонциди трав призводять до стійкого і стабільного протимікробній дії.

Найбільш доведеним і науково обґрунтованим є антибактеріальну, антипротозойное та протигрибкову дії меду.

Бджолине обніжжя з квіткового пилку

Квітковий пилок здатна чинити регулюючий вплив на перистальтику шлунково-кишкового тракту, пригнічувати патогенну мікрофлору, стійкий до антибіотиків; за рахунок ферментного комплексу (сахарази, фосфатази, каталази, амілази та ін) покращувати переварюючу функцію кишечника при недостатності шлункової і панкреатичної секреції.

При цьому немає додаткового навантаження на секреторно-видільні органи ШКТ. Міцна оболонка пыльцевого зернятка має мозаїчна будова і на 50% складається з жирів.

Під впливом ліпази жири обніжжя розщеплюються, і пыльцевое зернятко стає проникним. Під дією осмосу вміст обніжжя вивільняється в травному тракті і легко засвоюється кишечником, надаючи загальне, зміцнювальний вплив на весь організм в цілому (принцип, який використовується в традиційній китайській терапії).

Таким чином, бджолине обніжжя не має специфічної спрямованості і вибірковості на конкретний орган або систему. Результат залежить від своєрідного носія, який доставляв би корисні речовини апипродуктов прямо за призначенням. Фітоекстракти якраз виконують функції таких носіїв, які доставляють активні речовини меду, прополісу, маточного молочка та інших продуктів бджільництва до органів-мішеней. При цьому одночасно працюють корисні складові і самих харчових трав і рослин і продуктів бджільництва.

Драже «Апикорн» складається з бджолиного обніжжя з квіткового пилку. Вона є також основою фитапи – драже «Алга бі фіт», Чага бі фіт, Фитапи Гаст, Фитапи Лів, Фитапи Пан

Апизан (пчелозан) з хітинової оболонки бджіл, як біологічна клітковина, покращує перистальтику ШКТ, сприяє регулярному випорожненню кишечника, усуває метеоризм та інші диспептичні явища.

Будучи доданий в продукт як функціональна харчова добавка, одночасно здатний надавати продукту особливі і унікальні властивості.

Апизан здатний сорбувати і виводити з організму шкідливі речовини, зокрема холестерин, радіонукліди, солі важких металів (свинець, ртуть, кадмій та ін), хімічні барвники, лікарські засоби, які нагромаджуються і отруюють організм.

Він значно зменшує всмоктування токсинів у кров і є засобом профілактики інтоксикацій в організмі. І, нарешті, розбухаючи, він просто механічно, володіючи потужною адсорбційною здатністю, вичищає ворсинчастий апарат тонкого кишечника, відновлюючи нормальний процес травлення. Нормалізація функції товстого і тонкого кишечника є обов'язковою умовою відновлення мікрофлори та усунення дисбактеріозу.

Апизан знаходиться в медової композиції «Медуния»

Основні правила прийому фіто-апі-продуктів

Для более полного всасывания содержимого драже растворять во рту до появления привкуса пыльцы или до полного его растворения. Исключение составляет  «Чага би фит» Можно принимать драже в растворенном состоянии.

Желательно учитывать кислотность желудочного сока. При нормальной кислотности все продукты питания принимают за 20-30 минут до еды, запивая водой, если в этом есть потребность.

При високій кислотності шлункового соку продукти бджільництва (мед, драже, бальзами) приймаються за 1,5 години до їжі. Допускається прийом драже після їжі в розчиненому вигляді. Розчин п'ють швидко, залпом, в теплому вигляді - для зниження кислотності.

При низькій кислотності продукти бджільництва беруть безпосередньо перед їжею, розчиненими в холодній воді. Розчин драже п'ється повільно, можна через соломинку.